14 червня 2023

Останній дзвоник 2022/2023


Останній дзвоник - це один з найважливіших днів в житті будь-якого учня. Цей день означає завершення навчального року та початок літніх канікул, тому він повинен дарувати яскраві емоції та спогади, які запам'ятаються на все життя. 

Атмосфера в ліцеї 14 червня  була дуже особлива! Усі відчували радість та навіть ностальгію від того, що завершився цей довгий, насичений подіями, непростий навчальний рік. 

І хоч традиційно
в цей день організовуються урочисті лінійки, ліцеїсти завершили навчальний рік квестом. Функціонували аж 7 станцій: фізична - "Сила логіки", хімічна -  "Хімічна квітка", креативна - "Комплімент", спортивна - "Кращі, швидші, сильніші", музикальна - "Співоче поле", медіаграмотна - "АДВ: аналізуй - думай - відповідай" та математична - "Математичний кейс"). Учні усіх класів отримали карти з маршрутами по території та приміщенню ліцею, успішно впоралися з усіма завданнями на станціях, а за виконану роботу отримали багато троянд, якими привітали зі святом своїх класних керівників. Це були особливі квіти, надзвичайні емоції і справжня боротьба за перемогу!  


Любі учні, дякуємо вам за вашу любов до ліцею! Не втрачайте допитливості та жаги до знань! Бажаємо вам неймовірно цікавих канікул! Випускникам бажаємо відмінного старту на життєвому шляху! Ми назавжди запам'ятаємо вас і ваш прощальний вальс!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар