10 березня 2023

V Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE»


   
10 березня 2023 року у місті Тернопіль, на базі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, відбувся V Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» (НАРОДЖЕНІ ПЕРЕМАГАТИ).  Мета турніру: розвиток творчих здібностей учасників, формування у них інтересу до правознавства, міжнародного права та правоохоронної діяльності, залучення їх до наукової діяльності, виховання почуття причетності до процесу творення України як правової, соціальної держави. У змаганнях взяли участь 74 команди з різних закладів освіти України. 

     Серед учасників турніру була й команда  Чернівецького філософсько-правового ліцею № 2 Чернівецької міської ради «PER ASPERA AD ASTRA» (КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК) у складі учнів 10—11-их класів: БЕРЕЖНОГО Андрія, СЕМЕНОВА Артема, СЄХОВОЇ Вікторії, РУБАНЯК Марини та ФЛОРІ Анни. Керував командою директор ліцею, учитель правознавства Андрій СІГІТОВ.  

         Наша команда змагалася у секції «Правоохоронна діяльність», де взяла участь в інтелектуальних дебатах, конкурсі капітанів, конкурсах «Мозковий штурм», «Інтелектуальне рівняння» та «Емпіричне завдання» що передбачало виконання командами практичних завдань із профілю секції.

        Упродовж Турніру для керівників команд були проведені  тематичні майстер-класи, ділові ігри за професійним спрямуванням та тренінги, за результатами яких вони отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою «Особливості ефективної освітньої комунікації в умовах сьогодення».


          За результатами конкурсу команда ліцею увійшла у Топ-10 команд секції «Правоохоронна діяльність» та стала переможцем у номінації

 «МАЙСТЕРНІСТЬ ДИСКУСІЇ». 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ  !!!


Команда висловлює щиру подяку управлінню освіти Чернівецької міської ради та особисто начальнику управління Ірині Ярославівні Ткачук за організаційну, інтелектуальну та емоційну підтримку під час проведення турніру !Немає коментарів:

Дописати коментар