01 лютого 2023

Зустріч з працівниками патрульної поліції
1 лютого до ліцею завітали інспекторки відділу зв'язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Анна Харена та Олександра Вахітова. Поліцейські провели інформаційні бесіди з учнями, обговорили ряд важливих питань та відповіли на питання, що цікавили ліцеїстів. 

Пригадаємо, про що ми говорили? 

1. Безпека на дорозі.

Пам'ятаймо, що окрім знайомих правил поведінки на дорозі, ми маємо ще мати на увазі, що в темну пору доби потрібно подбати про світловідбиваючі елементи. Вмикайте ліхтарики на телефонах, коли переходите дорогу! Помітність на дорозі може врятувати ваше життя!

2 Правила поведінки з представниками органів правоохоронних структур ( у чому різниця між обшуком і оглядом?).

Працівники поліції можуть зупинити вас на дорозі, щоб перевірити вашу особу. Майте при собі відповідні документи та номери телефонів батьків!

3. Найпоширеніші порушення.

Пам'ятайте!!! Паління та вживання заборонених речовин, носіння газових балончиків та електрошокерів неповнолітніми особами суворо заборонені. Їх купівля,  продаж, вживання, застосування переслідується законом.

4. Поведінка в громадських місцях.

Усі правопорушення вносяться до характеристики. Уявіть себе на співбесіді на омріяну роботу, коли згадають усі ваші юнацькі порушення. 

5. Небезпечні (невідомі) предмети на вулиці.

На території нашого міста активні бойові дії не ведуться, проте гарантувати, що небезпечні предмети не потраплять сюди ніхто не може (їх можуть завозити як трофеї або ж із злими намірами). Бережіть себе, не чіпайте незнайомих речей на вулиці (пакети, сумки, телефони, іграшки...) та повідомляйте правоохоронні органи про подібні знахідки. Такі виклики хибними не бувають, ми не сапери та не можемо оцінити безпечність чи небезпечність виявлених об'єктів. Поліцейські також повідомили, що ви не зобов'язані залишатися на місці знахідки, але треба обов'язково відійти на безпечну відстань, щоб повідомити перехожих та пояснити спеціалістам, що викликало у вас підозри. 

6. Коменданська година.

Намагайтеся після початку комендантської години залишатися вдома. Якщо раптом виникає потреба вийти на вулицю, спокійно поясніть все правоохоронним органам. Якщо потрібно,  телефонуйте батькам.

7. Пам'ятайте: ВЛАСНЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я В ПРІОРИТЕТІ

Якщо ви виявляєте якісь порушення іншими людьми, телефонуйте за номерами 101 чи 102 та не ризикуйте собою. Екстренні служби працюють завжди.


Дякуємо інспекторкам відділу зв'язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області за візит та спілкування! Чекаємо нових зустрічей!


Немає коментарів:

Дописати коментар