02 вересня 2022

Першовересень-2022


     Ліцей №2 радо привітав своїх учнів 1 вересня 2022 року без традиційної лінійки, але з уроками-офлайн, яких, як виявилось,  усім нам так бракувало.

Стіни ліцею зустріли ароматом лаванди, чорнобривців та м’яти, українськими піснями, фотоспогадами та осінньою фотозоною. Перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!» розпочався загальнонаціональною хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України.  Під час уроку ліцеїсти говорили про нескорених українців, військових і цивільних, героїв і героїнь, хоробру націю та майбутню перемогу, писали листи солдатам, виготовляли обереги.
Свідоме ставлення до власної безпеки є пріоритетним у цьому навчальному році. Учні отримали вичерпні відповіді на запитання, що робити під час повітряної тривоги, вивчили ключові рекомендації щодо поведінки під час надзвичайних ситуацій, першої домедичної допомоги та ознайомились із абеткою безпеки. І найголовніше – взяли участь у тренувальній евакуації до сховища ліцею.

Любі друзі!!! Навчальний рік обіцяє буде особливим і успішним. Упевнені, що попереду нас чекає багато цікавого! Кожен урок подарує нові враження й знання! Разом ми розкриємо всі секрети наук. Бажаємо, щоб цей день запам'ятався тремтливим настроєм, радісними усмішками та впевненістю в перемозі! 

 

 Немає коментарів:

Дописати коментар